fbpx

Bullfit

Zboží přijímáme k výměně nebo k vrácení za plný kredit do 30 dnů od data obdržení.

Poštovné nevracíme, pokud jsme vám nezaslali nesprávnou položku. Po obdržení vráceného zboží si společnost Bullfit s.r.o vyhrazuje právo odmítnout vrácení peněz, pokud zboží nesplňuje naše požadavky na vrácení zboží.

Zakázkové objednávky a položky z konečného prodeje nelze nikdy vyměnit ani vrátit.

S originálem účtenky budou žádosti o úpravu ceny splněny, pokud bylo zboží zakoupeno za plnou cenu a pokud je do 7 dnů od obdržení zásilky označeno dolů.

Na vrácené nebo vyměněné zboží bude vystaven dobropis na kupní cenu za předpokladu, že zboží je v původním stavu, nepoužité a v původním obalu. K vrácenému zboží musí být přiložen obalový lístek nebo kopie transakce.

Vrácené nebo vyměněné zboží zašlete sledovatelnou metodou přepravy, například UPS, FEDEX nebo pojištěnou poštou USPS (United States Postal Service). Nezapomeňte si uschovat sledovací číslo vrácené zásilky, dokud neobdržíte peníze zpět.

Za náklady na vrácení a pojištění odpovídá zákazník.

Zákazník je zodpovědný za veškeré poplatky za přepravu jakýchkoli odražených nebo nedoručitelných zásilek.

Vrácené peníze vám uplatníme na původní formu platby do 2 až 3 pracovních dnů od jejich obdržení. Společnost Zoomiesnyc.com vás o uplatnění vrácení peněz vyrozumí e-mailem na adresu, kterou jste uvedli v objednávce.
Upozorňujeme, že vaše banka může potřebovat další dny na zpracování a zaúčtování této transakce na váš účet.

Měna

Zaregistrujte se

Děkujeme a přejeme hezký zbytek dne.
 
Team Bull Fit